TESLİMAT BİLGİLERİ

Siparişiniz stoklu ürünlerde 48 saat içerisinde, stokta mevcut olmayan ürünlerde ürün teslimat bilgilerinde geçerli olan süreçte kargoya teslim edilir. Ürünün kargoya verilmesi stoklara ve operasyonel sürece bağlı olduğundan, gecikmeler yaşanabilmektedir. Cumartesi ve pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Ürününüz kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir ve cumartesi günleri teslimat yapılmamaktadır. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

İADE BİLGİLERİ

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren, 14 (on dört) gün içerisinde iade edebilirsiniz. Kullanılmış ve benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler; ambalajında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim alındığı haliyle ve irsaliye ile birlikte iade edilmelidir.

info@kaucuksepeti.com´dan almış olduğunuz ürünlerin iade işlemleri online satış birimimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Gelen ürün öncelikle firmamız tarafından incelenir. R3 Kauçuk Mamülleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi üründe ve bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma ve kullanılma durumu tespit ederse ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. İade onaylandığında, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza iade edilir. Bu süre firmamızın iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar. İade işleminiz tamamlandığında, detayı sitemize üye olduğunuz e-mail adresinize gönderilir.

İADE ADRESİ

R3 Kauçuk Mamülleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Gülbahar Mah. Otello Kamil Sok. No:2 Dükkan:5-6 Mecidiyeköy Şişli İstanbul